Zemědělské stroje

TOTAL nabízí kompletní řadu výrobků přímo určených pro zemědělské stroje a vozidla. Nabízíme spolehlivá, praktická a ekonomická řešení potřeb tohoto odvětví. Máme pro Vás maziva, která udrží Vaše stroje ve skvělé kondici. Naše výrobky splňují veškeré požadavky Vašich zařízení; vše co potřebujete, najdete v nabídce TOTAL.

TOTAL oleje jsou vyvinuta na základě posledních technologických postupů, aby Vám pomohly maximalizovat účinnost a zisky a udržet krok s požadavky zemědělské výroby. Naše ucelené řady výrobků pro zemědělství obsahují oleje pro motory, převodovky a hydraulické systémy, stejně jako oleje univerzální.

 

loading

 

 

 

TRACTAGRI
Vysoce výkonný vícerozsahový olej, určený pro mazání atmosférických i přeplňovaných naftových motorů v nových generacích traktorů a zemědělské mechanizace. Doporučený pro mazání motorů, které splňují emisní standardy TIER 1, TIER 2 nebo TIER 3.

 

 

 

DYNATRANS
Mazivo pro spojky v olejové lázni a hydraulické systémy pro zemědělské stroje a zařízení pro zemní práce nebo manipulační stroje. Mazání převodovek vyžadujících mazivo odpovídající specifikaci GL-4, 10W-30 nebo 80W.

 

 

 

MULTAGRI
Víceúčelový olej poslední generace, vyrobený na bázi vysoce výkonných speciálních olejů, vyvinutý pro celoroční mazání všech systémů v traktorech, zemědělských strojích a dalších zařízeních. Doporučený pro atmosférické i přeplňované naftové motory, zvlášť takové, které splňují emisní limity EURO TIER 1 nebo TIER 2 (2002).