Zemědělské stroje

TOTAL nabízí kompletní řadu výrobků přímo určených pro zemědělské stroje a vozidla. Nabízíme spolehlivá, praktická a ekonomická řešení potřeb tohoto odvětví. Ať už prodáváte zemědělské stroje nebo jste součástí firmy zabývající se zemědělstvím, máme pro Vás maziva, která udrží Vaše stroje ve skvělé kondici. Naše výrobky splňují veškeré požadavky Vašich zařízení; vše co potřebujete, najdete v nabídce firmy TOTAL.

Naše maziva jsou vyvinuta na základě posledních technologických postupů, aby Vám pomohly maximalizovat účinnost a zisky a udržet krok s požadavky zemědělské výroby. Naše ucelené řady výrobků pro zemědělství obsahují maziva pro motory, převodovky a hydraulické systémy, stejně jako maziva univerzální.

 

loading

 

TRACTAGRI
Vysoce výkonný vícerozsahový olej, určený pro mazání atmosférických i přeplňovaných naftových motorů v nových generacích traktorů a zemědělské mechanizace. Doporučený pro mazání motorů, které splňují emisní standardy TIER 1, TIER 2 nebo TIER 3.

MULTAGRI
Víceúčelový olej poslední generace, vyrobený na bázi vysoce výkonných speciálních olejů, vyvinutý pro celoroční mazání všech systémů v traktorech, zemědělských strojích a dalších zařízeních. Doporučený pro atmosférické i přeplňované naftové motory, zvlášť takové, které splňují emisní limity EURO TIER 1 nebo TIER 2 (2002).

DYNATRANS
Mazivo pro spojky v olejové lázni a hydraulické systémy pro zemědělské stroje a zařízení pro zemní práce nebo manipulační stroje. Mazání převodovek vyžadujících mazivo odpovídající specifikaci GL-4, 10W-30 nebo 80W.