GRAMMER PROFITO JE PROFITEM PRO VAŠE ZDRAVÍ!

Bolí vás z práce v traktoru záda? Zcela jistě je to způsobeno buď nevhodným typem sedačky pro váš stroj, nebo máte svoji sedačku ve špatném technickém stavu. Investujte do svého zdraví, sedačku můžete ihned vyměnit za novou a přesně padnoucí do vašeho stroje. Poškozená záda však už nikdy nespravíte.

Společnost Formech má ve své nabídce již po mnoho let nejrůznější sedačky od světoznámé německé firmy Grammer. Jsme schopni dodat nové sedačky do zemědělské a manipulační techniky bez ohledu na značku a typ vašeho stroje.

Dnes bychom vám rádi představili sedačku vhodnou pro menší stroje farmářů, kteří svůj traktor využívají max. do 8 hodin denně. Jde o sedačku Grammer s typovým označením MSG95G/721, u nás prodávaná pod názvem Profito. Tyto příjemné a cenově přijatelné sedačky jsou vhodné pro všechny stroje, do kterých se vejdou a mají evropské schválení pro všechny typy traktorů, ať už jezdí po poli či po silnici. 

Velkou výhodou sedačky Profito je i přes její nízkou cenu velmi robustní konstrukce. Má nosnost 130 kg, vzduchové pružení ovládané manuálně, horizontální pružení (takže vás nepřekvapí ani jízda s tekutým nákladem) a v základní výbavě má rovněž opěrky rukou. Je zde i možnost dovybavení sedačky bočním pružením nebo otočným adaptérem.

Někteří majitelé strojů se obávají, že nezvládnou montáž nové sedačky do svého stroje. Opak je však pravdou. Montáž je velice jednoduchá. Sedačka je připevněna k podlaze jen čtyřmi šrouby. Elektrické zapojení sestává pouze z připojení pólů + a - na baterii stroje. Pak stačí jen se pohodlně posadit, seřídit pro daného uživatele a jezdit se svým strojem s dobrým pocitem, že jsme udělali něco prospěšného pro své zdraví. 

 

Sedačky GRAMMER naleznete v kategorii https://www.formech.cz/nahradni-dily-a-prislusenstvi-pro-zemedelskou-techniku/traktory-nahradni-dily/sedacky/grammer-traktorova-sedadla/sedacky/.