Aku vrtačka JCB 18BLDD - bezuhlíková
- Katalogový kódJCB-18BLDD-B-E
- Kategorie Vrtačky a šroubováky
- Výrobce:JCB Tools
- Model:Výchozí
- EAN:5056485709117
Aku vrtačka JCB 18BLDD - bezuhlíková od výrobce JCB Tools s kat. kódem JCB-18BLDD-B-E:
S maximálním točivým momentem 150 Nm se řadí mezi špičku ve své třídě, což umožňuje snadné šroubování velkých vrutů a vrtání do tvrdých materiálů. Ergonomická rukojeť s gumovým překrytím a vestavěné LED světlo pro práci v tmavých prostorech a praktická spona na opasek.
Celokovové sklíčidlo: Rychloupínací 13mm (1/2") kovové sklíčidlo zajišťuje vysokou odolnost a umožňuje rychlou výměnu vrtáků bez použití nářadí.
Technické specifikace:
Napětí: 18 V
Typ motoru: Bezuhlíkový
Max. točivý moment: 150 Nm
Sklíčidlo: 13 mm (kovové, rychloupínací)
Otáčky naprázdno: 0–500 / 0–1800 ot./min
Nastavení momentu: 19 + 1
Max. průměr vrtání (dřevo): 35 mm
Max. průměr vrtání (ocel): 13 mm