Modelové řady

Generátory neboli zdroje elektrického ohradníku fencee dělíme do 9 modelových řad. Rozhodujícím faktorem je výkon generátoru a zdroj napájení ohradníku – kombinovaný nebo síťový. S tím je spojená délka a zatížení elektrické ohrady a také využití pro jednotlivá zvířata, proto jsme zdroje pro elektrické ohradníky rozdělili i podle zvířete.

Související chytrá zařízení ohrady pro vzdálenou kontrolu a ovládání elektrického ohradníku jsou ovládací zařízení FENCE Wi-Fi GATEWAY umožňující centrální vzdálené ovládání ohrady z mobilního telefonu nebo PC a také monitorovací zařízení Monitor MX10, které funguje jako hlídač kritických úseků na ohradě.

Za zmínku určitě stojí řada chytrých RF generátorů power DUO RF PDX s dálkovým ovladačem a také energy DUO RF EDX s výkonem až 15 J.

Prostřednictvím aplikace fencee Cloud pro mobilní telefony a PC, můžete chytré generátory fencee ovládat na neomezenou vzdálenost a mít nepřetržitou kontrolu nad ohradníkem odkudkoliv.

V praxi to znamená, že budete mít možnost kontrolovat a ovládat elektrické ohrady, například ze své pracovny, služební cesty nebo třeba během dovolené.

Pouhým stiskem telefonu zjistíte vše potřebné o své ohradě.

Zobrazit / Skrýt filtry
349 
21 999 
loading
Katalogový kód: FE 8322
Sada elektrický ohradník pro velké psy, koně, skot - DUO zdroj - lanko 250 m
Katalogový kód FE 8322

Sada elektrický ohradník pro velké psy, koně, skot - DUO zdroj - lanko 250 m

3 024  bez DPH
3 659  s DPH
na dotaz
Katalogový kód: FE 8323
Sada elektrického ohradníku se sítí pro drůbež, husy, kachny - síťový zdroj - síť 50 m, 112 cm
Katalogový kód FE 8323

Sada elektrického ohradníku se sítí pro drůbež, husy, kachny - síťový zdroj - síť 50 m, 112 cm

5 280  bez DPH
6 389  s DPH
na dotaz
Katalogový kód: FE 8199
Sada s ohradníkovou elektrickou sítí pro ovce, kozy – vchodová branka 110 cm – síťový zdroj
Katalogový kód FE 8199

Sada s ohradníkovou elektrickou sítí pro ovce, kozy – vchodová branka 110 cm – síťový zdroj

5 487  bez DPH
6 639  s DPH
na dotaz
Katalogový kód: FE 8324
Sada elektrického ohradníku pro drůbež - ochrana proti lišce, kuně, kočce - DUO zdroj - síť 50 m, 112 cm
Katalogový kód: FE 8325
Sada elektrického ohradníku se sítí 112 cm pro drůbež - ochrana proti lišce, kuně, pes - DUO zdroj - branka
Katalogový kód: FE 8197
Sada elektrického ohradníku s elektrickou sítí proti vlkům – síťový zdroj – vlčí ohradníková síť  50 m
Katalogový kód: FE 8101
Set elektrického ohradníku se sítí - ochrana před vlkem, rysem - DUO zdroj 5 J - síť 50 m
Katalogový kód FE 8101

Set elektrického ohradníku se sítí - ochrana před vlkem, rysem - DUO zdroj 5 J - síť 50 m

7 602  bez DPH
9 199  s DPH
na dotaz
Katalogový kód: FE 8315
Sada elektrického ohradníku se sítí proti vlkům, síťový zdroj s vysokým napětím - vlčí elektrická síť 120 cm
Katalogový kód: FE 8092
Set elektrického ohradníku se sítí ochrana před vlkem, rysem - DUO RF zdroj s ovladačem 5 J - síť 50 m