Kariéra

FORMECH LOGISTIC - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ

  • OBLAST VÝCHODNÍCH ČECH A VYSOČINY

     
 

Projekt FORMECH logistic rozšiřujeme napříč republikou, a proto do našeho malého dynamického týmu hledáme nové PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ, který naučí zemědělce nakupovat z našeho e-shopu www.formech.cz

Nabízíme náhradní díly přímo od dodavatele, využíváme sdílenou logistiku a umíme například připravit individuální plán nákupu náhradních dílů na celý rok dopředu. Naším cílem je naučit zemědělce přemýšlet o svém nákupu plánovaně, abychom dokázali využít příležitosti od dodavatele nakoupit náhradní díly s co největší přidanou hodnotou.

Tvůj běžný den bude o plánování schůzek, vypracování nabídek, kontrole stavu objednávek, zajištění jejich úhrady a o plánování akcí a kampaní. U zákazníka pečlivě zjistíš jejich potřeby a systém v objednávání náhradních dílů, poté s nimi uzavřeš objednávku na dodávku náhradních dílů nebo je zaregistruješ a proškolíš jako uživatele našeho e-shopu, aby si plánovaně objednávali sami.

Tvým cílem je vybudovat korektní obchodní vztahy v dané oblasti a dostat do povědomí značku Formech u velkých i menších farmářů, lesních závodů a servisů zemědělské a lesnické techniky, kterých je v regionech velké množství.


POKUD JSTE SE ROZHODLI NEBÝT ŠEDÝM PRŮMĚREM A ZAUJALA VÁS PRÁCE U NÁS, POŠLETE NÁM STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA ADRESU INFO@FORMECH.CZ NEBO VYUŽIJTE FORMULÁŘ NÍŽE.