Profesionální travní sekačka GRILLO CLIMBER 10.22 AWD
- Katalogový kódGRI8010AH
- Výrobce:Grillo
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:GRI8010AH
- Vaše cena:289 000 Kč
- (349 690 Kč s DPH)
Profesionální travní sekačka GRILLO CLIMBER 10.22 AWD od výrobce Grillo s kat. kódem GRI8010AH:
Hydrostatická terénní sekačka Grillo Climber 10 AWD 22 s permanentním pohonem 4x4 pro údržbu trávníků na strmých svazích a pozemcích s nízkou přilnavostí. Díky vysokému výkonu a robustní konstrukci je Climber ideální pro svahy a špatně přístupné terény, zarostlé plochy a neudržované pozemky. Svou konstrukcí je vhodná pro komunální sféru a profesionální úpravu velkých ploch v zemědělství.
O pohon se stará dvouválcový motor Briggs & Stratton 8270 Professional s výkonem až 22 koní (16,2 kW). Systém AWD (All Wheel Drive) zajišťuje trvalý pohon všech kol pomocí dvou hydrostatických náprav. Uzávěrka diferenciálu na zadní nápravě dále zvyšuje trakci v extrémních podmínkách a umžňuje mimo jiné zastavení ve svahu bez prokluzu při dalším rozjezdu.
Středově uložené žací ústrojí se záběrem 93 cm je možné plynule nastavit v rozsahu 35-135 mm výšky sečení. Oboustranný žací nůž je schopen bez problému posekat i keře a nálety do průměru 2,5 cm. Výkyvná přední náprava lépe kopíruje terén a zajišťuje rovnoměrné sečení i ve zvlněném terénu. Celý systém je konstruován tak, aby vydržel i náročné pracovní podmínky.
Díky nízkému těžišti a vyvážené kompaktní konstrukci je Sekačka Grillo Climber 10 AWD přímo určená pro práci ve svazích.
Klíčové vlastnosti
- trakce 4x4 a hydrostatický permanentní pohon
- záběr 93 cm s nastavením výšky sečení 35-135 mm
- rychlost 9 km/h vpřed a 8 km/h vzad
- odpružené, nastavitelné sedadlo pro pohodlí obsluhy
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Motor | Briggs & Stratton 7220 Professional, 2-válec |
| Objem motoru | 656 cm³ |
| Výkon | 13,2 kW / 18 k |
| Pohon | Hydrostatický, permanentní 4×4 (AWD) |
| Uzávěrka diferenciálu | Ano |
| Rychlost | 0–9 km/h vpřed, 0–8 km/h vzad |
| Hmotnost | 345 kg |
| Palivová nádrž | 13 l |
| Pracovní záběr | 930 mm (10.22 AWD) |
| Výška sečení | 35 – 135 mm |
| Spojka nože | Elektromagnetická s brzdou |
| Poloměr otáčení | 700 mm |
| Pneumatiky | šípové 16x6.50-8 (přední), 20x10.00-8 (zadní) |
| Řízení | Přední řiditelná kola |
| Výbava | Světlomet, ochranný rám |