Síťový zdroj pro elektrický ohradník s velmi vysokým napětím fencee power energy PE100
- Katalogový kódFE 0361
- Kategorie Výkon 5-15J, napětí 12...
- Výrobce:VNT electronics s.r.o.
- Model:Výchozí
- Katalogový kód:FE 0361
- EAN:8595221024291
- Vaše cena:5 371 Kč
- (6 499 Kč s DPH)
Síťový zdroj pro elektrický ohradník s velmi vysokým napětím fencee power energy PE100 od výrobce VNT electronics s.r.o. s kat. kódem FE 0361:
Bezúdržbový síťový zdroj s výkonem 10 J napájený ze sítě 230 V. Vhodný pro dlouhé elektrické ohrady s vysokými ztrátami způsobenými vegetací. Technologie Smart Control automaticky reguluje výkon a udržuje vysoké napětí na ohradě. Robustní, UV-odolné pouzdro s krytím IP44, Bargraf, LED signalizace a žlutá svorka se sníženým výkonem.
Použití síťového elektrické ohradníku s výkonem 10 J
Tento síťově napájený elektrický ohradník poskytuje dostatečnou sílu pro udržení koz, ovcí, skotu a dalších velkých zvířat, a zároveň odrazuje divokou zvěř, jako jsou divoká prasata a vlci. Zdroj je určen především pro delší elektrické ohrady se středními až vysokými ztrátami, způsobenými hustou vegetací, horším stavem ohrady nebo náročnější instalací. Proto doporučujeme použít dokonalé uzemnění a kvalitní vodiče.
Signalizace provozu pomocí LED diod a Bargrafu
Na přední straně generátoru najdete praktické ON/OFF tlačítko pro snadné zapnutí a vypnutí zařízení. Dále pak vysoce svítívé LED diody snadno viditelné z dálky a vícebarevný Bargraf zobrazující provoz zdroje a úroveň napětí v elektrické ohradě. V případě výpadku elektřiny, poruchy nebo poklesu napětí jste okamžitě vizuálně upozorněni.
Inteligentní regulace výkonu - Smart Control
Mikroprocesorová technologie automaticky měří zatížení elektrické ohrady a přizpůsobuje výstupní výkon zdroje tak, aby bylo v co nejširším rozsahu zátěže zachováno maximální možné napětí. Díky tomu šetří energii při kvalitně postavené ohradě s nízkou zátěží a zároveň udržuje vysoké napětí i u ohrad zatížených vegetací nebo horším technickým stavem.
Bezpečnostní norma a časové zpoždění 50 s
Inteligentní regulace optimalizuje výstupní parametry zdroje tak, aby při dodržení platné evropské bezpečnostní normy bylo dosaženo maximální účinnosti a spolehlivého provozu ohrady i při vysokých ztrátách způsobených vegetací, závadami materiálu nebo montáže. U zdrojů s výkonem nad 5 J se regulace projeví s přibližně 50sekundovým zpožděním, které vychází z bezpečnostních požadavků normy – ta omezuje maximální výstupní energii na 15 J.
Žlutá svorka – poloviční 50% výkon ohradníku
Součástí zdroje je žlutá svorka se sníženým výkonem, která umožňuje flexibilní zapojení elektrické ohrady podle konkrétní situace. Lze použít pro kratší úseky ohrady, kombinované zapojení nebo snížení výkonu tam, kde není plný výkon potřeba.
Obsah balení:
- síťový generátor fencee s napájecím kabelem 100 cm
- připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
- zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
- vrut a hmoždinka pro instalaci
- výstražná tabulka fencee
- návod k obsluze
Technické parametry:
| Zdroj napájení | 230 V ~ |
| Spotřeba zdroje 230 V | 13 W |
| Vstupní energie | 14 J |
| Výstupní energie | 10 J |
| Výstupní napětí | 10500 V |
| Výstupní napětí 500 Ω | 7500 V |
| ON/OFF | Ano |
| LED ON/OFF | Ano |
| LED impuls | Ano |
| Kontrola LED error | Ano |
| Časové zpoždění | Ano |
| LED impuls bargraf | Ano |
| Svorka snížený výstup | Ano |
| Zvukový alarm | Ano |
| TEOR. max. CEE | 300 km |
| Nízký porost | 90 km |
| Střední porost | 22 km |
| Vysoký porost | 10 km |
| Uzemnění 1 m | 5 × |
| El. ohradníkové sítě | 27 × |
| Upevnění na DIN lištu | Ano |
| Průměr | 290 mm |
| Hloubka | 108 mm |
| Hmotnost | 3265 g |
Technicke parametry produktu Síťový zdroj pro elektrický ohradník s velmi vysokým napětím fencee power energy PE100 od vyrobce VNT electronics s.r.o. s kat. kodem FE 0361.
- Váha (gr):4000
- Napájení:Síťové 220 V
- Výkon generátoru:10 J