Provozní kapaliny TOTAL

TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. je součástí TOTAL MARKETING & SERVICES, obchodní divize koncernu TOTAL, čtvrté největší olejářské společnosti na světě. 

Se sídlem v Praze působí v České republice již od roku 1991 a je součástí skupiny HUB, která slučuje společnosti TOTAL ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., TOTAL SLOVENSKO s.r.o. a TOTAL Lubricants Hungary Kft.

 

loading

Vyberte si správný olej pro Váš motor.

<< Z D E >>

 Společnost TOTAL patří mezi největší celosvětově integrované dodavatele olejů a plynu s působností ve více než  150 zemích světa. Společnost TOTAL je také předním hráčem  v oblasti chemického průmyslu. Všech 96 000 zaměstnanců se svými profesními kvalitami podílí na výzkumu a výrobě ropných produktů a zemního plynu, rafinaci, vývoji nových energií a chemických látek, obchodu a marketingu. Společnost TOTAL pracuje na tom, aby uspokojila celosvětovou poptávku po energii - dnes i v budoucnu.

Hlavními činnostmi společnosti jsou obchod s automobilovými oleji pod obchodními značkami TOTAL a ELF, dále pak obchod s průmyslovými mazivy, pohonnými hmotami, speciálními kapalinami a leteckými benziny na letištích v Praze a Karlových Varech. Obchod s asfaltem je realizován i prostřednictvím vlastní výroby a skladů asfaltů v Kouřimi.