Reference

Agrospol Budíkov

 

Agrospol Budíkov se nachází necelých pět kilometrů severně od města Humpolec na vysočině v okresu Pelhřimov. Hlavní areál se vyjímá hned na začátku obce. Agrospol obhospodařuje pozemky v několika přilehlých obcích. Stáje zvířat mají umístěny v dalších dvou.

 

Ten to náš VIP podnik obhospodařuje necelých 800ha půdy. Z toho je 600ha orné půdy a 200ha travních porostů, který se využívají k produkci sena a na pastvu. Na pastvách a ve stájích se pohybuje skot plemene masný Simentál křížený s plemenem Česká straka. Mají 4 plemenné býky.

Pro polní práce využívají jedině traktory John Deere. Pudozpracující techniku mají už rozmanitou. Pluhy Kverneland a Pöttinger, kompaktory Saturn, Secí stroje Kverneland DFII se záběrem 12m a přesný secí stroj na kukuřici a cukrovou řepu Optima. Když je potřeba využijí polní válce SMS Rokycany se záběrem 8m

krchleby.jpg (633 KB)

 

A proč si vybrali spolupráci s Formechem?

Pavel Anděl (vedoucí dílny) říká: Samozřejmě, že prvním aspektem při nákupu náhradních dílů je cena. Jsem zvyklí kupovat pouze originální náhradní díly a tak máme možnost cenově porovnat dva totožné produkty. Ceny originálních náhradních dílů májí na Formech velice zajímavé. Další výhodou je objednávka náhradních dílů s delší dodací lhůtou a nižší cenou. Během tohoto času jsme si schopni stoje připravit a tak nám na dílně dlouho nestojí. Tím to krokem jsme schopni ušetřit nemalé náklady na opravy. Na Formechu nakupujeme jak náhradní díly do rostlinné výroby, ale také do stáje a na dílnu.  Spolupráce s Jendou Laloučkem si velice vážíme, dokáže poradit a hledá vhodná řešení, jak nám ulehčit starosti při problémech s náhradními díly.

 

Spolupráce s kolektivem z Agrospolu Budíkov si velice vážíme, a přejeme jim klidnou nadcházející sezónu.

 

Lalouček Jan DiS.

Obchodní oddělení